таг: застане

ФОТО | Избраникот не штедел на специјално дизајнираниот подарок: Марија Шарапова...

0
Тенисерката наскоро ќе застане на лудиот камен со избраникот Александар Гилкес. Славната руска тенисерка Марија Шарапова ужива во ...