таг: Започнуваме

Родените во овие знаци имаат најстабилни врски и бракови

0
КОГА започнуваме врска, сите сме возбудени. Обично сонуваме да поминеме хармонично време со нашата друга половина, на крајот да основаме семејство и да...

Пет намирници кои не треба да ги консумираме на празен стомак

0
Начинот на кој го започнуваме денот може да има големо влијание на нашата состојба, но и на нашето расположение во текот на денот....

Министерот со скинати фармерки и рацете в џеб: Се подготвува четвртата...

0
Започнуваме подготовки за четврта трансплатација на срце. Тимот спремен и мотивиран како и секогаш, соопшти предмалку министерот за здравство Венко Филипче,...