fbpx

таг: „занимација“

Енергетска бомба која нутриционистите ја препорачуваат: Зошто треба да јадете кикирики?

0
Оваа „занимација“ е вистинска енергетска бомба полна со калории, но нутриционистите и понатака ја препорачуваат нејзината повремена консумација. Кикириките се богати со витамини...