fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Зак

ФОТО: Џаред Лето повторно во улога на Џокер, но во друг...

0
Холивудскиот режисер Зак Снајдер на социјалните мрежи објави две фотографии од новиот Џокер, кој ќе го игра оскаровецот Џаред Лето во неговиот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави