fbpx

таг: Зак

Болдвин не го почитувал „Златното правило“ – Пиротехничар објаснува како се...

0
Зак Најт, инженер за пиротехника и специјални ефекти, рекол дека правило број еден е дека...

ФОТО: Џаред Лето повторно во улога на Џокер, но во друг...

0
Холивудскиот режисер Зак Снајдер на социјалните мрежи објави две фотографии од новиот Џокер, кој ќе го игра оскаровецот Џаред Лето во неговиот...