таг: заинтересирани

БРИКС постигна договор за проширување

0
Договорот за проширување го отвора патот за десетици заинтересирани земји-кандидати да ги претстават...

Како да воспитате емотивно и ментално силно дете? Еве што советуваат...

0
реклама Многу родители се заинтересирани како да воспитуваат емоционално и ментално силни деца, а...

Ливерпул и Манчестер Сити во трка за францускиот напаѓач на Монпелје

0
Англиските премиерлигаши Ливерпул и Манчестер Сити се заинтересирани за напаѓачот на француски Монпелје, Ели Вахи. Вахи...

Мала астро школа: Зошто вашиот хороскопски знак може да биде погрешен?...

0
Без разлика дали сме заинтересирани за астрологија или не, дали веруваме во неа или не, сите  знаеме кој е нашиот хороскопски знак....

Вучиќ – Сите се заинтересирани за кинеските вакцини, но Србија не...

0
Српскиот претседателот, Александар Вучиќ, денеска посочи дека сите се заинтересирани за кинеската вакцина, но дека Србија не...