fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: заинтересирана

Која ќе биде првата земја во Европа која ќе воведе анално...

0
Европската унија потврди дека е заинтересирана за тестирање со со анални брисеви како дел од тестирањето на коронавирус, одекна во Европскаунија, па затоа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави