fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: заеднички

ЕУ договори стандардизација на сертификатите за вакцинација

0
Земјите-членки на ЕУ усвоија заеднички насоки што треба да се применуваат при издавање сертификат за вакцинација против Ковид-19, кој ќе се користи за...

Дневен хороскоп за 21 декември: Сè е можно, ако правилно ги...

0
Овен Во заеднички интерес е деловниот ризик да се сведе на минимум и да се решат актуелните проблеми. Коректно испочитувајте го меѓусебниот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави