fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: заедници

Поради свинскиот желатин како состојка: Муслиманите и Евреите загрижени за анти-ковид...

0
Исламските и еврејските заедници во светот се загрижени поради свинскиот желатин, што е една од состојките во вакцините со што се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави