fbpx

таг: задушија

ТРАГЕДИЈА: Осум тинејџери се задушија со плин за новогодишната ноќ во...

0
Осуммина млади луѓе се задушија синоќа со плин во близина на градот Посушје во БиХ. – Вистина е. Осуммина млади лица настрадаа,...