fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: задутре

Од денеска во соседството карантин кој ќе трае до крајот на...

0
Од задутре, четврток до 28 февруари ќе има зголемени рестриктивни мерки во Атика. Ова значи дека се затвора секаков вид малопродажба, а сите...

Шведска воведува задолжителен ПЦР тест

0
Од задутре за влез во Шведска ќе биде неопходен негативен резултат од ПЦР-тест, направен до 48 часа пред да влезе во државата, соопшти...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави