таг: задржуваат

ГЕРБ води во анкетите пред изборите во Бугарија на 14 ноември

0
ГЕРБ-СДС го задржуваат лидерското место со поддршка од 24,1 проценти во анкета на „Алфа рисрч“,...

Во студените денови правите голема грешка: Важни совети за родителите на...

0
Бебињата не ја задржуваат температурата како возрасните затоа кога претстојуваат надвор во текот на студена есен и во зимата облеката треба да биде...