fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: задоцнување

Започна вакцинацијата во Холандија

0
Во Холандија, со мало задоцнување во споредба со другите земји – членки на ЕУ, денеска започна процесот на вакцинација. Медицинската сестра Сана...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави