fbpx

таг: Задоволство

Видеолотарија спонзор на првиот меѓународен фудбалски турнир Вардар Куп 2022

0
Нашата поврзаност со спортот е неодминливо задоволство и одговорност, но кога велиме спорт не мислиме само на големите имиња како Горан Пандев, Кире...

Големите Deep Purple во Скопје на најголемиот рок концерт во Македонија...

0
Драги пријатели, Со огромно задоволство ви најавуваме, еден од најголемите рокенрол состави на сите времиња, член на големата петорка (The Beatles, The...

„The Pope is coming home“: Tiesto конечно во Скопје!

0
Со огромно задоволство сакаме да ви најавиме дека најголемиот регионален настан на електронска музика ова лето ќе се случи во Скопје со најголемата...

Водолијата да се организира, Овенот да размислува додека се шета

0
ОВЕН Со задоволство ќе прифатите покана за излегување на кафе , каде би поминале пријатно време во неврзан разговор. Деловната комуникација...

Ѓоргиев: Сите ние младите се трудиме максимално да се наметнеме во...

0
Еден од помладите македонски репрезентативци, Игор Ѓоргиев, со задоволство зборуваше за победата над Кувајт со 31-21, во првиот од четирите теста за македонската...

Бабиќ: Ракометарите одиграа на неверојатно ниво

0
По мечот и победата на Еурофарм Пелистер Жељко Бабиќ изрази задоволство од нивото на игра кое го прикажаа неговите ракометари на оваа средба....

Солскјер задоволен од триумфот над Тотенхем

0
Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер изрази задоволство од саботниот триумф од 3-0 на гостувањето кај лондонски Тотенхем, оценувајќи дека неговите фудбалери...

А1 Македонија го претставува “Славчо”, првиот и единствен четбот на албански...

0
А1 Македонија со задоволство ја најавува најновата и усовршена верзија на виртуелниот експерт базиран на вештачка интелигенција –  „Славчо” отсега и на албански...

Нов производ од А1 Македонија, Envoice – софтверско решение за бизнис...

0
А1 Македонија со задоволство го објавува лансирањето на новата услуга Envoice, како дел од богатата понуда на ИКТ услуги кои ги нуди компанијата....

Arena Sport од февруари достапен за корисниците на А1 Македонија

0
А1 Македонија со големо задоволство го најавува збогатувањето на понудата на своите телевизиски услуги со Arena Sport каналите веќе од февруари. Во првите...