таг: задоволни

Голманите најимпресивни, Струга ТЛ дебитира со успех

0
Кај македонскиот шампион, Струга можат да бидат задоволни од првиот европски меч оваа сезона, откако...

Анкета: Дури 77 проценти од Германците се незадоволни од Владата

0
Дури 77 отсто се изјасниле дека се помалку задоволни или воопшто не се...

Дневен хороскоп за среда (04.01.2023)

0
Овен Задоволни сте како помина претходната недела. Што се однесува до следната недела, планирате да продолжите со истото темпо. ...

Навивачите на Барселона лути на Куман по поразот во дербито (ВИДЕО)

0
Навивачите на Барселона не се задоволни од тоа како Роналд Куман ја води екипата на каталонскиот гигант, а револтот го искажаа по мечот...

Дневен хороскоп за 30 април: Препуштете се на своите чувства

0
Oвен Не сте задоволни од развојот на настаните на деловен план. Мислите дека заслужувате подобра работа и размислувате како да ја пронајдете....

Дневен хороскоп за 23 февруари: Денеска ништо нема да ви го...

0
ОвенАко сте сингл, задоволни сте од својот сегашен однос со личноста која ви се допаѓа. Наоѓате заеднички интереси. Малку работи сега може...