fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: заглавени

ВИДЕО: Хаос на аеродромот Хитроу откако Британија ги откажа летовите поради...

0
Илјадници патници останаа заглавени на аеродромот Хитроу откако голем број европски земји го прекинаа воздушниот сообраќај со Велика Британија поради појавата на...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави