fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: завршување

Васовски повеќе не е тренер на Вардар

0
Александар Васовски, веднаш по завршување на есенскиот дел од сезоната во Првата фудбалска лига си поднесе оставка од тренерската функција во Вардар.Главна...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави