таг: зависник

Неколку знаци кои откриваат дека внесувате премногу кофеин во вашето тело

0
Ако сте зависник од кафе, веројатно ве интересира што се случува во телото...

Кои делови од телото се најболни за тетовирање?

0
Сорен Лоренсон, познат зависник од тетоважи, откри кои делови од телото најмногу болат за време на тетовирањето. Познатиот „Неонскиот демон“ се вљубил во...