fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: забранетите

На протестите во Москва повредени најмалку 42 полицајци

0
На забранетите протести на приврзаниците на уапсениот руски опозициски лидер Алексеј Навални во Москва се повредени најмалку 42 полицајци. – Засега знаеме...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави