fbpx

таг: заблагодари

Почнува истрагата за падот на хеликоптерот во Киев

0
Украинскиот претседател Володимир Зеленски им се заблагодари на сите кои учествуваа во спасувачката операција по...

Гвардиола за победата над ПСЖ: Тоа беше прекрасна вечер за нас

0
Тренерот на Манчестер сити, Хосеп Гвардиола им се заблагодари на нави вачите за поддршката по победата синоќа над Пари Сен-Жермен во 5. коло...

Милевски: Оваа селекција нема еден лидер,туку има повеќе лидери

0
На прес-конференцијата по мечот, селекторот Благоја Милевски се заблагодари и на неговиот претходни, Игор Ангеловски. „Благодарност до сите, до претходникот кој...

Првата дама на најубав начин ѝ се заблагодари на Националната гарда:...

0
За да им се заблагодари што ги чуваат нив, но и зградата на Конгресот, новата прва дама на САД, Џил Бајден ги...