fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: забелешки

Дневен хороскоп за 10 февруари: Бидете горди на своите инстинкти кои...

0
ОвенПартнерот има различни забелешки на вашето однесување, но оправдувањето не изгледа доволно убедливо. Послушајте нечија молба, исполнете нечија желба. Вашата загуба ја...

Проверете дали ве има на списокот: Ви додели ли државата помош?

0
Доклку имате некои забелешки и приговори до утре е рокот за поднесување на истите, но до нашата редакција пристигнаа поплаки од граѓани, кои...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави