fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: жртвите

Семејствата на жртвите бараат од европскиот регулатор подлабока анализа за Боинг...

0
Семејствата на жртвите од несреќите на „Боинг 737 МАКС“ ја повикаа Европската агенција за безбедност во воздухопловството (ЕАСА) да ја одложи дозволата за враќање во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави