fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Живојиновиќ

ФОТО: Брена и Боба со Бјелогриќ и неговата сопруга го слават...

0
Лепа Брена и Боба Живојиновиќ веќе извесно време уживаат во Мајами, а на Денот на вљубените им се придружија актерот Драган Бјелогрлиќ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави