fbpx

таг: животните

Урнебесни реакции на домашни миленичиња ќе ве насмеат до солзи: Проверете...

0
Животните со своите урнебесни реакции знаат да ни го разубават денот, а често и сопствениците ги забележуваат тие моменти. Домашните миленици се...

Украинка пронашла заробена лавица во разурнатиот дом на соседот

0
Лавови и мечки, покрај вообичаените домашни миленици, се меѓу животните кои останаа без грижа во домовите каде живееја во Украина бидејќи...