fbpx

таг: жива

ФОТО: Австралиец нашол отровна змија во салата од супермаркет

0
Австралиецот Алекс Вајт пронашол жива отровна змија во зелена салата купена во супермаркет во Сиднеј. Тој помислил дека станува збор...