fbpx

таг: Жељка

Хрватска научничка објаснува што точно внесуваме во телото со вакцината против...

0
Хрватската научничка и молекуларен биолог, Жељка Трепотец, која работи во Минхен, за телевизијата „Н1“, зборува за вакцината против корона вирусот, која се темели на...