fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Жељка

Хрватска научничка објаснува што точно внесуваме во телото со вакцината против...

0
Хрватската научничка и молекуларен биолог, Жељка Трепотец, која работи во Минхен, за телевизијата „Н1“, зборува за вакцината против корона вирусот, која се темели на...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави