fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: Жената

Жената убиена синоќа во нередите во Конгресот била воен ветеран, служела...

0
Утврден е идентитетот на жената убиена синоќа во нередите во Капитол во Вашингтон, при што жртви станаа уште три лица, а беа повредени...

Секојдневни хероини – Валентина Стефановиќ, претприемачка: Жената може најмногу да направи...

0
Жената претприемач, која во овие тешки времиња решила да почне со самостојна дејност е многу храбра. Таква жена е Валентина Стефановиќ. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави