таг: желба

Психолог: Повеќето успешни деца ја имаат оваа особина која ги разликува...

0
реклама ЖЕЛБА на секој родител е да одгледа среќно и успешно дете кое ќе...

Торино го сака Енис Барди на заем, со опција за откуп...

0
Македонскиот репрезентативец Енис Барди е желба на италијанскиот калчолигаш Торино. Според турските медиуми, раководството на...

Трабзонспор, има голема желба да го ангажира Аријан Адеми

0
Турскиот прволигаш Трабзонспор, чиј член е Енис Барди, има голема желба да го ангажира Аријан...

Клоп сака да го донесе Eлиф Елмас во Ливерпул

0
Јирген Клоп, менаџерот на Ливерпул, имал желба да го донесе на „Енфилд“, македонскиот репрезентативец Елиф Елмас, пишуваат...

Ќе има посилна контрола на пропишувањето дијазепами

0
Не по желба на пациентот, туку рецепт за диазепам ќе има само за оние кои навистина имаат потреба од тој лек. Здравствените власти...

Неколку добри трикови за чевлите да ви бидат удобни!

0
Постојана желба на секоја жена е да има еден пар чевли на висока пета кои не и ги убиваат стапалата, загорчувајќи и го...

Ливерпул во јануари ќе се обиде да го доведе фудбалерот на...

0
Фудбалерот на Реал Мадрид, Родриго, е најголемата желба на Ливерпул во престојниот зимски преоден рок, а за услугите на бразилскиот офанзивец некогашниот европски...

Зарабец: Знаеме дека во Скопје е тешко, фановите се „луди“ за...

0
„Несуденото“ засилување на Вардар кое беше огромна желба на Михајло Михајловски и поранешниот тренер Стевче Алушовски, Миха Зарабец со својот Кил утре ќе...

Ванда Икарди не го пушта Икарди во богатиот Њукасл

0
Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди е желба на премиерлигашот Њукасл, меѓутоа трансферот нема да се реализира поради сопругата на центарфорот на ПСЖ. 28-годишниот...

Евертон ја краде големата желба на Баерн

0
Овој стопер е голема желба на се уште актуелниот европски шампион, тимот на Баерн Минхен. ...