fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Жарко

Пешевски останува во Штутгарт

0
Македонскиот ракометен репрезентативец Жарко Пешевски и во идната сезона ќе го носи дресот на германскиот прволигаш Штутгарт. Пикерот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави