fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: жариште

Македонските туристи ни ја донесоа короната во Врање, се жалат Србите

0
Дека Врање е новото жариште на коронавирус денеска потврди и професор д-р Бранислав Тиодоровиќ, член на кризниот штаб на Србија кој предупреди дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави