fbpx

таг: жанрови

„Левица“легнаа на црвениот тепих на „Манаки“: „Сме имале многу жанрови, а...

0
„Сме имале многу жанрови на фестивалот, а еве имавме и малку трилер и акција“се пошегува директорот  Симеон Мони Дамевски на отварањето на  42-рото...