fbpx

таг: жали

Добил 3 милиони на ЛОТО, па сега комшиите му додеваат

0
Добитник на една индиска лотарија се жали дека е преоптоварен со барања за финансиска помош,...

Мерцедес нема да се жали за победата на „Ред Бул“ во...

0
Тимот на Мерцедес нема да се жали за победата на „Ред Бул“ во Абу Даби. По жестоката...

Мерцедес се откажа од тужба, Верстапен првак

0
„Мерцедес“ нема да се жали на исходот од последната трка сезонава за Големата награда на Абу Даби, која се возеше во неделата, со...

Алонсо се кае што не се повлече од Формула 1 пред...

0
Возачот на Алпин, Фернандо Алонсо, жали што не се повлече од Формула 1 пред 2018 година. – Дали се каам за нешто?...

Признание на Де Бруин: Сега жалам што го играв четвртфиналето против...

0
Белгискиот фудбалер Кевин Де Бруин, истакна дека сега жали што примил инјекција против болки и играл на натпреварот против Италија во четвртфиналето од...

Виц на денот: Цариник

0
Трпана и се жали на Цвета: – Готово е, не можам да издржам веќе, решив ќе...

Виц на денот: Развод

0
Трпана и се жали на Цвета:– Готово е, не можам да издржам веќе, решив ќе се разведам од Трпе.– Дали сакаш да...

Виц на денот: Искачање

0
Трпана му се жали на Трпе:– Барем еднаш да ме однесеше на вечера!– Извини, ама ја не искачам со мажени жени.– Ама...

Виц на денот: Осамена

0
Плавуша се жали на другар:– Многy сум депресивна.– Од што?– Дебела сум и осамена.– Ај покажи ми каде си дебела? Јас ништо не...