fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: жалеа

Неверојатно: За ИХФ, Словенци сами се виновни за труењето со храна

0
Ракометарите на Словенија се жалеа на стомачни проблеми во пресрет на одлучувачкиот натпревар со Египет. Токму меѓусебната пресметка со Египет...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави