fbpx

таг: жалеа

Неверојатно: За ИХФ, Словенци сами се виновни за труењето со храна

0
Ракометарите на Словенија се жалеа на стомачни проблеми во пресрет на одлучувачкиот натпревар со Египет. Токму меѓусебната пресметка со Египет...