fbpx

таг: жалба

Познато со каква казна ќе се соочи Ѓоковиќ доколку го депортираат...

0
Новак Ѓоковиќ може многу да загуби доколку неговата жалба на одлуката за повлекување на визата биде неуспешна. Како што пренесува „Асошиејтед прес“ доколку...