fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: жалат

Имунодефицит кај децата

0
Честопати родителите се жалат дека нивните деца имаат чести инфекции и стравуваат да не имаат некаков дефицит во имунолошкиот систем. Многупати се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави