таг: жалат

По 20 години, Њукасл повторно ќе игра во Лигата на Шампионите...

0
И покрај тоа што можат да жалат за бројот на пропуштени шанси пред домашната публика,...

Падна WhatsApp – не работи ниту WhatsApp Web

0
Корисниците ширум светот се жалат на проблеми со WhatsApp, а според DownDetector, апликацијата престанала да работи правилно некаде околу девет часот наутро. ...

Имате проблем? Падна апликацијата WhatsApp

0
Корисниците ширум светот се жалат на проблеми со WhatsApp, а според DownDetector, апликацијата престанала да работи правилно некаде околу девет часот наутро. ...

Деветнаесет тимови од Премиер лигата не се задоволни од продажбата на...

0
Клубовите од англиската Премиер лига се жалат на продажбата на Њукасл на инвеститори од Саудиска Арабија. Премиерлигашите испратија протестно барање за итна...

Имунодефицит кај децата

0
Честопати родителите се жалат дека нивните деца имаат чести инфекции и стравуваат да не имаат некаков дефицит во имунолошкиот систем. Многупати се...