fbpx

таг: Жаклина

Чагороска: Предвидено е да се вакцинира и помлада група на пациенти...

0
Жаклина Чагороска од Националниот електронски систем „Мој термин“ во емисијата 24 анализа рече дека во моментов се вакцинираат граѓаните во групата над 70...