fbpx

таг: Ефес

Европскиот шампион донесе НБА засилување

0
Актуелниот европски кошаркарски шампион Анадолу Ефес ги засили своите редови со 26-годишниот американски кошаркар Елајџа Брајант. Ефис има катастофален старт на сезоната...