fbpx

таг: еуфорија

Ангеловски: Македонија нека живее во еуфорија, ние треба да сме на...

0
Нацијата да живее во еуфорија, но репрезентацијата да остане на цврсти нозе и подготвена за Европското првенство, рече на прес конференција по натпреварот,...