fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Еуростандард

Оштетените штедачи од Еуростандард бараат брзо разрешување на случајот

0
Оштетените штедачи од Еуростандард бака апелираат до надлежните институции да реагираат доследо и да го решат овој, како што наведуваат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави