fbpx

таг: етапа

Несреќен „кам-бек“: Погба веднаш се повреди, го пропушта стартот на Серија...

0
Пол Погба во втората етапа во Јувентус започна непосакувано. Французинот на последниот тренинг доживеал тешка повреда поради...

Ал-Атијах и Сандерс најбрзи на првата етапа на Дакар 2022

0
Стартуваа возбудувањата на Дакар 2022, а во првата етапа победата кај автомобилистите ја однесе Насер Ал-Атијах со својата Тојота. Во возењето од...