fbpx

таг: Естонскиот

Рига го претстави и второто засилување од Вардар, Јован Попзлатанов

0
Естонскиот тим во зимскиот преоден рок ангажира дури двајца доскорешни играчи на најтрофејниот македонски колектив. Откако вчера и официјално потпис на...