fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Естонскиот

Рига го претстави и второто засилување од Вардар, Јован Попзлатанов

0
Естонскиот тим во зимскиот преоден рок ангажира дури двајца доскорешни играчи на најтрофејниот македонски колектив. Откако вчера и официјално потпис на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави