fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: ескалираше

ВИДЕО: Хаос во Вашингтон- приврзниците на Трамп влегоа во Конгресот

0
Ситуацијата на Капитол Хил ескалираше откако заедничката седница на двата дома на Конгресот беше прекината откако демонстрантите упаднаа во зградата на Конгресот. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави