fbpx

таг: „Ер

Авионот со ликот на Тесла ќе лета до Њујорк – патниците...

0
Новиот ербас А330 на Ер Србија, кој под името на научникот Никола Тесла ќе лета од Белград до Њујорк простигнал во главниот град...

Авион на „Ер Франс“ принудно слета во Софија, откако патник се...

0
Авион на „Ер Франс“ кој летал од Париз до Њу Делхи принудно слета во Бугарија, откако патник...