fbpx

таг: Ермонела

Јахо: Страста ве тера да минувате низ секаков вид тешкотии

0
Сопранистката Ермонела Јахо зборувајќи за нејзиниот успех нагласува дека ништо не се постигнува без колосална работа и...

Ермонела Јахо: Секогаш кога излегувам на сцена, исто како да излегувам...

0
Светски познатата сопранистка Ермонела Јахо, поканета во емисијата „200“, изјави дека секогаш кога ќе излезе на сцената...