fbpx

таг: Ерл

Раперот „DМX“ почина на 50-годишна возраст

0
Познатиот американски рапер Ерл Симонс, попознат како „DMX“ кој на 2 април беше хоспитализиран во критична состојба откако се предозирал, денеска...