fbpx

таг: Ерин

Политичарка држеше говор додека имаше труднички болки

0
Американската политичарка Ерин Меј Квејд доби труднички болки за време на нејзиниот говор на конвенцијата на нејзината Демократска партија. Имено, во деветтиот...