fbpx

таг: ервејс”

„Бритиш ервејс” откажува уште десетина илјади летови на блиски дестинации

0
Авиокомпанијата „Бритиш ервејс” соопшти дека ќе откаже уште 10.300 летови до блиските дестинации од распоредот...