fbpx

таг: „Епик

„Фортнајт“ за еден ден собра речиси 33 милиони евра за Украина

0
 Компанијата за видео игри „Епик гејмс“ ја најави новата сезона на „Фортнајт“ (Fortnite) и вети дека ќе ги подари сите пари што ќе...