fbpx

таг: епизода

Шевченко доби отказ од Џенова!

0
Украинската фудбалска легенда Андриј Шевченко имаше неславна епизода на клупата на Џенова. Денеска и официјално Џенова му врачи отказ на Шевченко кој...

Твитерџиите ги нападнаа „Пријатели“ затоа што нема црни актери во новата...

0
Продуцентите на долгоочекуваната кам-бек епизода на „Пријатели“ се соочуваат со обвиненија за расизам откако се дозна дека во новите епизоди нема црни...

Кендал Џенер прозборе искрено за проблемите со менталното здравје и анксиозноста

0
Во првата епизода на „Open Minded: Unpacking Anxiety“ во продукција на „Vogue“, Кендал Џенер прозборе искрено за своите искуства со анксиозноста и...

Заврши снимањето на специјалната епизода на „Пријатели“: Што знаеме досега за...

0
Снимањето на специјалната нова епизода на „Пријатели“ заврши оваа недела, а обожавателите на серијата наскоро ќе имаат можност повторно да ги видат...

ВИДЕО: Дали знаете која епизода од „Пријатели“, фановите ја мразат?

0
Уживавме секоја епизода од серијата „Пријатели“, но една епизода ја зеде титулата најомразена меѓу најголемите фанови. Според рејтингот на IMDb...