fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Епидемиологот

Даниловски за вакцината: Одлучете – тројца починати или шестмина со алергии

0
Епидемиологот Драган Даниловски и порача на јавноста дека без вакцинирање против Ковид-19, прашање на време е кога неимунизираниот граѓанин ќе заболи од вирусот....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави