fbpx

таг: Епидемилого

Даниловски: Омикрон не сака да го убие домаќинот, туку да се...

0
Епидемилого Драган Даниловски во вестите на Сител рече дека вирусната варијанта Омикрон на Ковид-19 се шири четири пати повеќе и со тоа се...